بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
ژل تنگ کننده واژینال با برند جگوار
قیمت
2,100,000 ریال
فروشنده
درمان طب
گروه
محصولات متاهلین

ژل تنگ کننده واژینال با برند جگوار
 
ژل تنگ کننده واژینال با برند جگوار
 
 
ژل تنگ کننده واژینال با برند جگوار

ژل تنگ کننده واژینال با برند جگوار 4210

قيمت: 2,100,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

عضله واژن را سفت تر کرده و موجب تنگ شدن واژن می گردد: موثر بودن ژل تنگ کننده واژن جگوار در تمامی آزمایشات به اثبات رسیده و دارای تاییدیه از سازمان بهداشت انگلیس ، فرانسه ، آلمان و تمامی کشورهای عرضه شده این ژل بی نظیر است. همچنین در نظرسنجی هایی که صورت گرفته هزاران استفاده کننده این ژل ، از آن راضی بوده و آن را به دوستان و آشنایان خود پیشنهاد داده اند. این خاصیت شاید برای محصولات دیگر که رقیب این محصول هستند تنها ویژگی باشد اما ژل جگوار در کنار دارا بودن خاصیت تنگ کنندگی واژن دارای ویژگی ها و خاصیت های مفید بسیاری است که در ادامه به آنها می پردازیم.

جلوگیری و رفع آلودگی ناشی از باکتری ها: آلودگی های ناشی از باکتری در ناحیه واژن یکی از اصلی ترین عوامل ایجاد کننده عفونت ها و بیماری های این ناحیه است که استفاده ژل جگوار می تواند در از بین بردن این باکتری ها نقش بسزایی داشته باشد.
رفع خارش و جلوگیری از سایر عفونت های ناحیه واژن: این محصول می تواند با رفع عوامل بیماری زا نقش مثبتی در پاکسازی و ضد عفونی نموده ناحیه تناسلی داشته باشد و با از بین رفتن عوامل بیماری زا خارش ناحیه تناسلی را کاهش داده و به مرور از بین ببرد.
بهبود خونرسانی و جریان خون در رگ های ناحیه واژن: این محصول با ترکیبات ویژه خود می تواند جریان خونرسانی به بافت های واژن را بهبود ببخشد و این خاصیت می تواند موجب افزایش تحریک عصب های این ناحیه شده و لذت رابطه را تا چندین برابر افزایش دهد و استفاده کنندگان ابراز کرده اند که پی از استفاده از این ژل حس جوانی خود را بازیابند.


بوی نامطبوع ناحیه تناسلی را کاهش می دهد: همانطور که اشاره شد این ژل تمامی آلودگی های ناحیه واژن را از برده و ضد عفونی می نماید و به این ترتیب باکتری هایی که موجب ایجاد بوی بد در این ناحیه می شوند از بین رفته و استفاده از این ژل موجب طراوت و شادابی ناحیه خصوصی و همچنین از بین رفتن بوی بد ناحیه واژن می گردد.
نحوه استفاده از ژل تنگ کننده واژن جگوار
برای استفاده ابتدا لازم است دستان و همچنین ناحیه تناسلی خود را با آب و صابون شسته و کاملا خشک کنید. سپس مقداری از ژل تنگ کننده جگوار را بوسیله انگشتان خود به دیواره داخلی و لبه های واژن آغشته کرده و برای جذب بهتر به مدت 10 ثانیه آن را روی دیواره واژن و لبه های واژن خود ماساژ دهید. پس از گذشت 10 الی 30 دقیقه می توانید رابطه خود را شروع نمایید. استفاده مرتب از این ژل باعث تاثیر بیشتر و همچنین ماندگاری تاثیر و زیبایی ناحیه تناسلی می گردد.

مشخصات:

عضله واژن را سفت تر کرده و موجب تنگ شدن واژن می گردد
عضله واژن را سفت تر کرده و موجب تنگ شدن واژن می گردد
رفع خارش و جلوگیری از سایر عفونت های ناحیه واژن
بهبود خونرسانی و جریان خون در رگ های ناحیه واژن
طراوت و شادابی در دوره قاعدگی
احساس سوزش را کاهش می دهد
بوی نامطبوع ناحیه تناسلی را کاهش می دهد
حفظ تعادل ترشحات واژینال

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش ژل تنگ کننده واژینال با برند جگوار ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش ژل تنگ کننده واژینال با برند جگوار

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (35.171.146.141) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1400 sarpiran