بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
خرید آدامس جگوار (ادامس محرک فوری)
قیمت
3,500,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
نرم افزار و بازی

خرید آدامس جگوار (ادامس محرک فوری)
 
خرید آدامس جگوار (ادامس محرک فوری)
 
 
خرید آدامس جگوار (ادامس محرک فوری)

خرید آدامس جگوار (ادامس محرک فوری) 4220

قيمت: 3,500,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

آدامس جگوار (آدامس محرک فوری بانوان)، می تواند اوضاع روانی زوجه (و یا زوج) را بهبود بخشیده و آنها را برای برقراری رابطه آماده نماید. بانوانی که به دلیل اختلال و ضعف قواي جنسی و شهواني ، نقصان و يا كاهش تحريك پذيري و نیز بی میلی جنسی می باشند ، جهت لذت بردن از بر قراری ارتباط جنسی می توانند از این مکمل استفاده نمایند. مشکلاتی از این قبیل عموما دلایلی مانند كهولت، بي خوابي، ضعف توانايي تمركز ، كمبود انرژي و همچنين كمبود هورمون دارند. دقت نمایید استفاده از آدامس جگوار برای از بین بردن سرد مزاجی موثر اما موقتی است و به عنوان راهکار درمانی تعریف نمی شود.

بسیاری از مردان و زنان از این که همسرشان نسبت به نزدیکی سرد هست و همیشه باید برای نزدیکی از همسر خود درخواست کنند بسیار ناراحت و سرخورده هستند. این آدامس می تواند در خانمها و آقایانی که رغبتی به نزدیکی ندارد و سرد هستند احساس جنسی ملایمی ایجاد کند و اوقات خوشی را برای زوجین فراهم آورد. آدامس جگوار که در 2 نوع می باشد (مخصوص خانمها و مخصوص آقایان) محصولی فوق العاده است که اثر شگفت انگیزی بر روی آقایان و خانم ها دارد. این آدامس از ترکیبات استفاده شده در آدامسهای معمولی + مواد تحریک کننده و تقویت کننده جنسی تهیه شده که با جویدن آدامس این مواد خوراکی جذب شده و حالت ریلکس و تحریک پذیری بوجود می آورد. شکل ظاهری و طعم این آدامس دقیقا مثل آدامسهای دیگر می باشد و مزه شیرینی دارد .

مشخصات:

تحریک جنسی بیشتر همسر
تحریک جنسی بیشتر همسر
درمان کننده سرد مزاجی و محرک جنسی
آماده سازی طرفین برای رابطه زناشویی
100 درصد بدون عوارض
شروع تاثیر تنها 10 دقیقه پس از جویدن

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش خرید آدامس جگوار (ادامس محرک فوری) ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش خرید آدامس جگوار (ادامس محرک فوری)

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (35.171.146.141) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

©1388-1400 sarpiran